logo_kolorowe_z_napisem

Kinezjologia Energetyczna

Kinezjologia Energetyczna jest jednym z około 200 istniejących obecnie kierunków kinezjologicznych. Łączy w sobie wiedzę medycyny akademickiej z filozofią i sposobem leczenia Dalekiego Wschodu, z obu kierunków wybierając to, co najlepiej służy poprawie naszego zdrowia psychicznego, fizycznego i duchowego.
Według Kinezjologii Energetycznej przyczyną wszelkich dolegliwości (od chorób fizycznych, poprzez zaburzenia emocjonalne, po wszystko, co jest dla Ciebie trudne psychicznie) jest stres fizjologiczny, który w dzisiejszych czasach utrzymuje się przewlekle w naszych ciałach, blokuje układ odpornościowy i wytrąca z równowagi psychicznej. Organizm będący w stanie permanentnego stresu przechodzi w tryb przetrwania, gdzie priorytetem nie jest immunologia (wyłącza swoje mechanizmy obronne), czy realizacja życiowych celów.
Przykładowo, kiedyś stresem był atak drapieżnika – ciało człowieka mobilizowało się do ataku i ucieczki, był to stan krótkotrwały, który zanikał po tym, jak zagrożenie minęło. W dzisiejszych czasach stres jest… wszędzie. Stres fizjologiczny powodują na przykład konflikty w domu i w pracy, pestycydy w żywności, zanieczyszczenie środowiska, nadmiar informacji, tempo życia, przebodźcowanie, zminimalizowanie odpoczynku, nieprzepracowane traumy i trudne emocje upchnięte pod dywan codzienności.
Kinezjologia Energetyczna szuka w ciele poprzez test kinezjologiczny (mięśniowy) przyczyny Twoich dolegliwości/trudności. Używając bogactwa technik zaczerpniętych z, można powiedzieć, całego dorobku ludzkości usuwa blokady na poziomie energetycznym i przywraca w danej przestrzeni równowagę w Twoim ciele. Upraszczając dla przykładu: choroba fizyczna się wycofuje, ciało regeneruje się szybciej po urazach, emocje się wyciszają, traumy nabierają neutralności, a Twoje cele są osiągane w łatwiejszy sposób.
Kinezjologia Energetyczna łączy w sobie wiele technik i narzędzi służących neutralizowaniu stresu i napięć w Twoim ciele, czyli usuwaniu korzeni Twoich dysbalansów.

Obecnie w mojej ofercie kinezjologicznej znajdziesz

Procesy:

• Stress Indicator Point System - (SIPS)
• Brain Formatting
• Physiology Formatting
•Dotyk dla Zdrowia – TFH – (Touch for Health)
• GEMS (Goal – Element – Mode – Stack)
• Metafory Czakr
• Linia Życia
• Punkty Poczęcia i Narodzin
• Barometr
• Koło Pięciu Elementów

Pogłębione techniki kinezjologiczne:

• Autosabotaż
• Praca z aurą
• Praca z trybami palcowymi
• MOPS

Korekcje kinezjologiczne:

Korekcje do procesów (ostatni etap sesji) wykonuję wieloma technikami uzupełniającymi, między innymi pracą na konkretnych punktach Twojego ciała, pracą na czakrach, meridianach, pracą światłem/dźwiękiem/obrazem, ósemkami tybetańskimi, masażem mięśni, przyczepów, punktów neurolimfatycznych, przytrzymaniem punktów neuronaczyniowcych… to tylko niektóre propozycje – jest ich znacznie więcej, a Twoje ciało wie, o które poprosić.

Kod Emocji

Jest to metoda opracowana przez dr Bradley’a Nelsona w latach 90 XX wieku, początkowo jako wsparcie w leczeniu różnego rodzaju chorób fizycznych u pacjentów, którzy zgłaszali się na terapię chiropraktyczną do jego kliniki medycyny holistycznej w Kalifornii. Jako że część pacjentów wracała po czasie z nawrotem bólu, dr Nelson zaczął szukać głębiej przyczyny ich dolegliwości. Bazując na dostępnej wiedzy z zakresu medycyny energetycznej, zgłębiając dawne teksty poświęcone tej tematyce i oddając się modlitwie, doszedł do wniosku, że jedną z przyczyn większości chorób fizycznych bądź zaburzeń emocjonalnych są zablokowane emocje. Opracował metodę neutralizowania tych emocji i przez lata praktykowania jej udostępnił ją szerszemu gronu pod nazwą Kod Emocji.

Metoda ta łączy w sobie

Pracę z celem, do którego dążysz

Otwarcie się na uzdrawiającą moc Bezwarunkowej Miłości i Wdzięczności w Polu Serca

Pracę w intencji Twojego Najwyższego Dobra

Przewodnictwo Istoty Wyższej podczas całego procesu

Namierzanie zablokowanych emocji utrudniających zdobycie Ci upragnionego celu poprzez dialog z Twoją podświadomością, bazujący na naukowo potwierdzonych testach kinezjologicznych (mięśniowych) – ja zadaję pytanie o zablokowaną emocję, testuję odpowiedź Twojego mięśnia i na podstawie właściwej interpretacji namierzam, o jaką emocję konkretnie chodzi

Neutralizowanie energii zablokowanych emocji poprzez wykorzystanie wiedzy z zakresu fizyki kwantowej oraz systemu meridianów

Metody są łatwe i całkowicie bezpieczne, a ja jestem tu po to, aby przeprowadzić Cię przez nie krok po kroku.

Więcej o Kodzie Emocji i Kinezjologii Energetycznej przeczytasz w zakładce Oferta oraz Blog.